Kontakti in lokacija

Kontakti

Recepcija, naročanje na preglede, splošne informacije

+386 (0)1 477 94 00 recepcija@ksrd.si

Janja Petrovčić janja.petrovcic@ksrd.si
Ljiljana Krstić ljiljana.krstic@ksrd.si
Matevž Corel matevz.corel@ksrd.si
Tatjana Mladenović tatjana.acimovic@ksrd.si
Špela Marković spela.markovic@ksrd.si
Adisa Midžan adisa.midzan@ksrd.si

Uprava

+386 (0)1 477 94 14
info@ksrd.si

Brigita Kolenc, direktorica brigita.kolenc@ksrd.si
priv.doc.dr.Janez Bajec dr. med. - strokovni direktor janez.bajec@ksrd.si
Renata Nagode, glavna medicinska sestra renata.nagode@ksrd.si
Polona Laharnar, pomočnica direktorice polona.laharnar@ksrd.si

Pravna služba
pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov (DPO)

+386 (0)1 477 94 15

Ljubica Stojmenović mag. prava ljubica.stojmenovic@ksrd.si

Ostale službe

 
Božena Starman, vodja administracije +386 (0)1 477 94 15
bozena.starman@ksrd.si
Jana Žvokelj, magistra farmacije +386 (0)1 477 94 18 jana.zvokelj@ksrd.si
Tatjana Bavdek, booking služba, informacije glede predvidenega operativnega posega +386 (0)1 477 94 00 tatjana.bavdek@ksrd.si

Sprejemna pisarna - ambulanta

+386 (0)1 477 94 04

Sanja Mandič sanja.mandic@ksrd.si
Jasna Srebrič jasna.srebric@ksrd.si
Sabina Nikolić sabina.nikolic@ksrd.si
Simona Bukovac simona.bukovac@ksrd.si

Sprejemna pisarna - bolnišnični oddelek

+386 (0)1 477 94 23

Jožica Žibert jozica.zibert@ksrd.si

Kako do nas

Z avtobusom mestnega potniškega prometa (LPP) ali s taksijem
Do Kirurškega sanatorija Rožna dolina najlažje prispete z avtobusom mestnega potniškega prometa ali s taksijem, saj je pri Kirurškem  sanatoriju  zaradi pomanjkanja parkirnih mest težko parkirati.
Do Kirurškega sanatorija se pripeljete z mestnim avtobusom številka 14, smer Brdo, in izstopite na cesti Rožna dolina cesta XV v neposredni bližini vhoda v Kirurški sanatorij.   Za natančnejše informacije o avtobusnih voznih redih obiščite spletno stran Ljubljanskega potniškega prometa.

Z avtomobilom
Iz vseh smeri: Ljubljansko obvoznico zapustite na izvozu Ljubljana Vič ter vozite naravnost po Tržaški cesti proti centru Ljubljane približno 3 km , nato opazujte table mesta Ljubljane z imenom Kirurški sanatorij, ki vas pripeljejo pred ustanovo.