Vodstvo in administracija

V Kirurškem sanatoriju Rožna dolina za paciente skrbi 50 redno zaposlenih. Med njimi je 8 zdravnikov specialistov, 31 medicinskih sester, farmacevt, rentgenski inženir ter drugo osebje v nezdravstveni dejavnosti. Pogodbeno bolj ali manj redno sodelujemo še z 49 sodelavci, pretežno zdravniki.

Vodstvo klinike

Direktorica
Brigita Kolenc, univ.dipl.oec
T: 01 477 94 14
Elektronska pošta: brigita.kolenc@ksrd.si

Predstojnik strokovnega sveta
priv.doc.dr.Janez Bajec dr. med.
T: 01 477 94 14
Elektronska pošta: janez.bajec@ksrd.si

Pomočnica uprave
Polona Laharnar Dimitrievski
T: 01 477 94 14
Elektronska pošta: polona.laharnar@ksrd.si

Glavna medicinska sestra
Renata Nagode dipl.med.sestra      
T: 01 477 94 17
Elektronska pošta: renata.nagode@ksrd.si

Ostalo osebje in oddelki Kirurškega sanatorija

Vodja administracije
Božena Starman
T: 01 477 94 15
Elektronska pošta: bozena.starman@ksrd.si

Sprejemna pisarna specialistične ambulantne dejavnosti
T: 01 477 94 04
Elektronska pošta: jovana.potrbin@ksrd.si
Elektronska pošta: simona.bukovac@ksrd.si

Sprejemna pisarna hospitalne dejavnosti
Jožica Žibert
T: 01 477 94 23
Elektronska pošta: jozica.zibert@ksrd.si

Booking služba (služba za dogovor glede datuma operacije po opravljenem ambulantnem pregledu)
Tatjana Bavdek
T: 01 477 94 22
Elektronska pošta: tatjana.bavdek@ksrd.si
Brigita Lovko
Elektronska pošta: brigita.lovko@ksrd.si

Magistra farmacije
Mag. Jana Žvokelj
T: 01 477 94 18
Elektronski naslov: jana.zvokelj@ksrd.si

Bolnišnični oddelek
Pomočnica glavne sestre
Mateja Sever
T: 01 477 94 00
Elektronski naslov: mateja.sever@ksrd.si